Izsolīs Kabiles pili Kuldīgas novadā

Komentāri
Izsolīs Kabiles pili Kuldīgas novadā
Foto: Free Images

Valdība šodien nolēma pārdot valstij piederošo īpašumu Kabiles pils Kuldīgas novadā.

Īpašumu veido zemes vienība 0,2787 hektāru platībā un administratīvā ēka. Nekustamais īpašums ir valsts nozīmes kultūras pieminekļa Kabiles muižas apbūves daļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Administratīvo ēku veido divi kultūras pieminekļi – valsts nozīmes arhitektūras piemineklis Muižas dzīvojamā ēka un valsts nozīmes arhitektūras piemineklis Pārvaldnieka māja. Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija informējusi, ka būtu pamatoti kultūras pieminekļu nosaukumus precizēt attiecīgi uz Kungu māja un Virtuves māja.

Īpašuma kopējā kadastrālā vērtība šā gada sākumā bija 5773 eiro, tai skaitā zemes vienības vērtība ir 556 eiro, administratīvās ēkas vērtība – 5217 eiro.

Foto: pilis.lv

Foto: pilis.lv

VAS Valsts nekustamie īpašumi nekustamo īpašumu Kabiles pils pārdos izsolē. Izsoles noteikumos un pirkuma līgumā tiks iekļauts nosacījums, ka pircējam jāievēro Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas norādījumi par kultūras pieminekļa izmantošanu un saglabāšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl