Komentāri

Jauno mūzikas grupu konkursam Homesick, kas norisinās uz Viesītes kultūras pils skatuves, ir neilga vēsture, tas notiek tikai otro gadu, taču par tā atpazīstamības apliecinājumu šogad kļuvis liels dalībnieku skaits – salīdzinājumā ar pērno gadu tas ir trīskāršojies, un šogad uz skatuvi kāpa 18 kolektīvi. Konkursantus vērtēja kompetenta un stingra žūrija profesionālo un pieredzējušo mūzikas mākslinieku un ekspertu sastāvā.

Šā gada konkursā no Lietuvas piedalās pat divas meiteņu grupas, kuru dalībnieces ir Rokišķu mūzikas skolas audzēknes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl