Izmanto iespēju izjust lauku dzīvi! Fermas un kūtis atver durvis pilsētniekiem

Komentāri

Gandrīz 60 lauksaimniecības uzņēmumi Latvijā šo sestdien, 17. oktobrī, piedāvās ikvienam ienākt savās kūtīs, staļļos, ražotnēs un sajust īsto lauku smaržu un dzīvi.

Aivars Liepiņš, kurā saimniecībā ir vairāk nekā 100 kazu, uzreiz piekrita piedalīties akcijā Lauku diena, jo arī pilsētas bērniem jāsajūt lauku garša un smarža. Viņš pilsētniekiem ļaus izjust, cik silti un patīkami deguni, piemēram, ir buļļiem, kā arī citus lauku “brīnumus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aivars Liepiņš, Kazkopības saimniecības Līcīši LTD saimnieks:

Atbrauc bērni, atbrauc lielie un patausta gan ragus, gan aso mēli, uzreiz lauku sajūta ir.

Rītdien būs iespēja pabūt gan lauku tūrisma saimniecībās, kas ikdienā uzņem viesus, gan īstās, lielās lauksaimniecības ražotnēs.

Skaties foto:

Lauku diena pirmo reizi rīkota, jo tiek izjusta augošu sabiedrības interese par lauksaimniecības uzņēmumos notiekošo, stāsta akcijas organizatori – Zemnieku saeima.

Lai uzzinātu, ko katra no saimniecībām piedāvā, jādodas uz akcijas mājaslapu agro.zemniekusaeima.lv.

Maršrutu var izplānot, izmantojot akcijas lapā publicēto karti. Iepriekš jāsazinās ar saimniekiem un jāpiesaka savs apmeklējums.

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl