Inčukalnu apmeklē draugi no Igaunijas

Komentāri

Kopš Eiropas robežas ir vaļā un tuvākas vai tālākas valstis ir diezgan brīvi pieejamas, arī draugi un sadarbības partneri daudziem cilvēkiem un uzņēmumiem ir atrodami ārvalstīs. Izņēmums nav arī pašvaldību iestādes un pat pilsētas, kuras ļoti labprāt apmainās ar pieredzi un ciemojas viens pie otra.

Jau vairāk nekā sešus gadus Inčukalna novada pašvaldība sadarbojas ar ļoti līdzīgu pilsētu tepat kaimiņos Igaunijā un šo gadu laikā Saues un Inčukalna novada gan pašvaldību darbinieki, gan dažādu kultūras un mākslas kolektīvu dalībnieki ir kļuvuši par labiem draugiem, un kopīgs šīm pilsētām ir ne tikai līdzīgais iedzīvotāju skaits un ģeogrāfiskā atrašanās valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl