Komentāri

Lai sakārtotu un labiekārtotu Inčukalna novadu, martā uzņēmums Vangažu namsaimnieks noslēdza līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par jaunu siltumtrases izbūvi Inčukalnā un esošas siltumtrases izbūvi Gaujā. Šobrīd jau ir izstrādāts arī tehniskais projekts un veikta nepieciešamā iepirkuma procedūra. Būvdarbus plānots uzsākt jau maija mēnesī.

Uzņēmuma Vangažu namsaimnieks priekšsēdētājs Elvijs Novickis teic, ka arī līdz nākamās kurināmās sezonas sākumam tiks pabeigti jaunās katlumājas izbūves darbi Inčukalnā un Gaujas katlumājas rekonstrukcijas darbi. Uzņēmuma priekšsēdētājs atzīst, ka šogad, lai labiekārtotu apkārtējo un novada iedzīvotāju vidi, darba ieplānots daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl