Komentāri

Pēdējos gados aizvien vairāk ceļotāju pārliecinās, ka skaista, atpūtai piemērota vide nav jāmeklē ārvalstu kūrortos, lieliski pavadīt brīvo laiku iespējams arī tepat. Vienu no krāšņākajām Latvijas upēm – Gauju – ieskauj Inčukalna novads, kas lepojas gan ar neparastām dabas ainavām, gan sakoptu un mūsdienīgu infrastruktūru.

Novads lepojas arī ar modernu ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu. Rekonstrukcijas darbi šobrīd norisinās divos lielākajos novada ciemos – Gaujā un Inčukalnā. Projekts īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu, un tā otrā kārta tiks pabeigta jau šā gada septembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējos gados novadā attīstās arī tūrisms. Šeit apskatāmas gan krāšņas ainavas un neparasti dabas objekti, gan vairāki kultūrvēsturiski pieminekļi, par kuriem pagaidām zina vien retais.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl