Inčukalna jaunieši mācās modernās telpās

Komentāri

Kvalitatīvas un daudzveidīgas izglītības iespējas visu vecumu bērniem un jauniešiem ir viena no Inčukalna novada prioritātēm. Pēdējos gados īstenoti vairāki projekti ar mērķi gan modernizēt izglītības iestāžu infrastruktūru, gan iegādāties mūsdienīgus mācību līdzekļus, gan dažādot ārpusstundu nodarbību klāstu.

Skola var pamatoti lepoties ne tikai ar augstiem rezultātiem mācībās, bet arī ar daudzveidīgu ārpus stundu dzīvi – bērniem ir iespējas dziedāt kādā no koriem vai ansambļiem, apgūt instrumentu spēli, dejot tautu dejas, kā arī trenēties vairākos sporta veidos, tostarp galda hokejā un badmintonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl