Godināti Jaunpils novada izcilākie cilvēki

Komentāri

Godinot un sakot paldies tiem ļaudīm, kuru devums Jaunpils sabiedrībai, apkārtējiem cilvēkiem un novadam ir nozīmīgs un labiem darbiem vīts, valsts svētku priekšvakarā Jaunpils novada dome tradicionāli apbalvojusi savus izcilākos novadniekus.

Skanot Latvijas valsts himnai, cits citam līdzās paust piederību gan Latvijai, gan savai dzimtajai pusei – Jaunpilij, stājušies tie novada iedzīvotāji, kuru darbi gadu un pat mūža garumā iezīmējuši nesavtīgu labās gribas un patriotisma apliecinājumu. Skolotāja, kura 52 mūža gadus veltījusi pedagoģiskajam darbam Jaunpils vidusskolā. Kā atzīst pati, gadu gaitā mīlestība pret darbu arvien pieaugusi un gandarījums par teju katru nostrādāto darba dienu skolā saglabājies vēl šodien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl