FOTO: Vētra iepūtusi jūrā slaveno uzrakstu “Jūrkalne” un apskādējusi stāvkrastu

Komentāri
FOTO: Vētra iepūtusi jūrā slaveno uzrakstu “Jūrkalne” un apskādējusi stāvkrastu
Foto: Alberts Dinters, TV3

Spēcīgā vētra Fēlikss, iespējams, pamatīgi kaitējusi gleznainajam Jūrkalnes stāvkrastam. Turklāt jūrā ieskalots arī stāvkrasta slavenais uzraksts “Jūrkalne”.

Jau tagad redzams, ka vētra lejup pa stāvkrastu nogāzusi kokus, no Jūrkalnes ziņo TV3 raidījuma Bez Tabu žurnālists Alberts Dinters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie stāvkrasta pamatīgi palielinājies ūdens līmenis, un viļņi klāj pludmali un kāpnes, kas ved no skatu laukumiņa lejup pie jūras.

Jūrkalnē piedzīvot un baudīt dabas stihiju ieradušies vairāki cilvēki, novēroja A. Dinters.

Skaties foto:

Jūrkalnes stāvkrasts ir 20 metrus augsts, un tiek uzskatīts par vienu no gleznainākajām Baltijas jūras piekrastēm.

Jau ziņojām, ka Latvijā naktī uz svētdienu sākusi plosīties vētra Fēlikss. Interesants ir fakts, ka baznīcai, kas uzcelta netālu no Jūrkalnes stāvkrasta, ir dots nosaukums Feliksberga.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl