Komentāri

Pēc spēcīgā negaisa daudzviet Siguldā un tās apkārtnē izveidojušies ievērojami un bīstami izskalojumi, apgrūtinot satiksmi. Dažviet uz ceļa strādā remontbrigādes, savukārt dažas sevišķi lielas un bīstamas bedres vien apvilktas ar norobežojošu lentu, no Siguldas ziņo TV3 Ziņu korespondents Guntis Meisters.

Tikmēr Siguldas domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Zilvers skaidro, ka tik lielas lietavas Siguldā esot bijušas pirmo reizi, un esošā notekūdeņu sistēma neesot izturējusi slodzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrdien pērkona negaisa laikā Siguldas apkaimē nolija 122,8 milimetri lietus. Sešu stundu laikā nolijušais lietus apjoms uzskatāms par ekstremālu. Līdz ar šo nokrišņu daudzumu ir pārspēts līdz šim 12 stundu laikā fiksētais maksimālais nokrišņu daudzums Siguldā, kas bija 60,3 milimetri 12 stundu laikā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotā informācija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl