Komentāri
FOTO: Ceļa Kuldīga–Kabile malā mētājas kara laiku lādiņš
Foto: publicitātes foto

Autoceļa Kuldīga–Kabile malā mētājas kara laiku lādiņš, kas norobežots ar brīdinošu lenti, taču citādi ir brīvi pieejams visiem ziņkārīgajiem, novēroja raidījums Bez Tabu.

Tostarp lādiņš pieejami arī bērniem, jo piekļūt tiem ir ļoti viegli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policija solīja šo situāciju novērst pēc iespējas ātrāk.

Foto:

Portāls Skaties.lv jau vairākkārt vēstījis par nesprāgušiem kara laika lādiņiem, kas tiek atrasti Latvijas teritorijā. Piemēram, 2014. gada jūlijā Maskavas priekšpilsētā tika atrasts apjomīgs lādiņu klāsts.  Tāpat ievērojams lādiņu skaits šā gada janvārī tika atrasts arī Saldū. Diemžēl pirms visus sprādzienbīstamos priekšmetus neitralizēja profesionāļi, sprādzienā gāja bojā kāds vīrietis. Speciālisti konstatēja, ka bojāgājušais skrūvspīlēs ar leņķa slīpmašīnu mēģinājis jaukt sprādzienbīstamu priekšmetu. Apkārtnē atrasto šķembu biezums liecina, ka tas bijis 100 līdz 150 milimetrus liels artilērijas lādiņš.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl