Eiropas Tautu festivāls būs Rēzeknē

Komentāri

Eiropas Tautu festivāls Rēzeknē notika 2008. gadā, kad nedēļas garumā pilsētas ritms kļuva dinamiskāks, neparastāks un noteikti interesantāks. Tiem, kuri šo notikumu atceras, par prieku jāsaka, ka festivāla organizatori nolēmuši, ka pēc astoņiem gadiem ir atkal jādodas svētkus svinēt uz jau zināmo vietu – Latgales sirdī, Rēzeknē.

24. festivāls Rēzeknē notiks 2016. gada vasarā. Lai vienotos par tā norisi un programmu, Rēzeknē bija ieradušies pārstāvji no 15 Eiropas valstīm. Darba, lai noorganizētu festivālu ir daudz, un jo īpaši Rēzeknei. Eiropas Tautu festivāls Rēzeknē notiks no 24. līdz 31. jūlijam, šajā laikā tiks svinēti arī pilsētas svētki un nacionālo kultūras festivāls ”Gosti”, pasākumu, kurus varēs apmeklēt rēzeknieši, būs daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl