Komentāri

Daugavpils Olimpiskajā centrā četru dienu garumā notika Eiropas čempionāts junioriem taekvondo. Sacensībās piedalījās 448 sportisti no 45 valstīm, 16 svara kategorijās – astoņās puišiem un astoņās meitenēm. Latviju sacensībās pārstāvēja deviņi no maksimāli iespējamajiem 16 sportistiem, tostarp arī divi daugavpilieši, no kuriem Maksimam Habarovam atklāšanas ceremonijā tika uzticēts nest Latvijas valsts karogu.

Eiropas Taekvondo savienības pārstāvis atzina, ka čempionāts Daugavpilī ir organizētas augstā līmenī. Šeit ir gan attiecīgā sporta infrastruktūra, gan cilvēki, kuri vēlas sadarboties. Arī pilsētai čempionāta norise, tas ir liels notikums un atbildība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl