Komentāri

Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē jūlija nogalē un augusta sākumā gaidāmi divi pasākumi, kurus vieno atslēgas vārds ”pirmoreiz”. Nākamajā nedēļā Dzintaru koncertzāle mūzikas cienītājus sagaida uz pirmo  Jūrmalas festivālu, bet nedēļu vēlāk šeit notiks pirmā Pasaules kausa izcīņa burvju mākslā.

Izcilas akadēmiskās mūzikas cienītāji uz brīvdabas koncertiem Jūrmalā brauca jau 19. gadsimtā, kad pašreizējie Dzintari vēl bija pazīstami ar nosaukumu Edinburga. Atklātā tipa koncertzāles tolaik bija katra augsta līmeņa kūrorta sastāvdaļa. Pirmo pārbūvi koncertzāle Dzintaros piedzīvoja 1936. gadā, kad trāpījās izcili vēsa un nemīlīga vasara, tāpēc tika nolemts celt arī slēgtā tipa koncertzāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl