Dobelnieki svin gadskārtējos novada svētkus

Komentāri

Vasara Latvijā ir ne tikai atvaļinājumu, bet arī pilsētu un novadu svētku laiks. Un jau sesto gadu pēc kārtas šovasar novada svētkus svinēja arī dobelnieki. Atšķirībā no pērnā gada, kad svētku sajūtu viņiem mazliet pabojāja lietus un spēcīgais vējš, šajā reizē ar laikapstākļiem viss bija vislabākajā kārtībā, un arī svētki bija godam izdevušies.

Dobeles novada svētkos visa bija papilnam – gan dažnedažādi pašu novadā gatavoti gardumi, kurus bija iespējams iegādāties Tirgus laukumā izvietotajos kioskos, dažādas atrakcijas bērniem un pieaugušajiem, kā arī sporta aktivitātes un plaša koncertprogramma uz lielās svētku skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl