Dobelnieki svin gadskārtējos novada svētkus

Komentāri

Vasara Latvijā ir ne tikai atvaļinājumu, bet arī pilsētu un novadu svētku laiks. Un jau sesto gadu pēc kārtas šovasar novada svētkus svinēja arī dobelnieki. Atšķirībā no pērnā gada, kad svētku sajūtu viņiem mazliet pabojāja lietus un spēcīgais vējš, šajā reizē ar laikapstākļiem viss bija vislabākajā kārtībā, un arī svētki bija godam izdevušies.

Dobeles novada svētkos visa bija papilnam – gan dažnedažādi pašu novadā gatavoti gardumi, kurus bija iespējams iegādāties Tirgus laukumā izvietotajos kioskos, dažādas atrakcijas bērniem un pieaugušajiem, kā arī sporta aktivitātes un plaša koncertprogramma uz lielās svētku skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl