Dobelē atjaunoti divu ceļu posmi

Komentāri

Dobeles novadā nupat atklāti divu pašvaldībai piederošu ceļu posmi, kas padarīs ērtāku ikdienu gan novada iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem. Kopā abu ceļu pārbūve izmaksājusi vairāk nekā 200 000 eiro, darbi veikti lielā mērā, pateicoties arī vietējo uzņēmēju un iedzīvotāju iniciatīvai.

Dobeles novada Jaunbērzes pagastā ceļa Druvas-Saulstari 36 c posms pārbūvēts 430 m garumā. Ceļa stāvoklis neapmierinošs bijis jau vairākus gadus. Būvniecība tika uzsākta šā gada augustā, tās laikā uzklāts asfaltbetona segums, kā arī izbūvēta caurteka. Par renovētā posma atklāšanu iedzīvotāji pauda neviltotu prieku. Būvniecības darbi kopā izmaksājuši 149 000 eiro, no tiem daļu sedza pašvaldība, savukārt 86 000 eiro ziedoja uzņēmums SIA ”Latvi Dan Agro”. Tā valdes priekšsēdētājs Ilvars Strazdiņš atzīst, ka ceļu vēlējies sakārtot, jo tā ir viņa uzņēmuma vizītkarte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl