Komentāri

Rēzeknē jau piekto gadu notiek diskusiju pasākums ”Kafija ar politiķiem”. Šādā tikšanās veidā skolu jauniešiem ir iespēja izteikt savu viedokli un ieteikumus par pilsētā aktuāliem jautājumiem, savukārt pilsētas domes deputātiem – padarīt Rēzekni draudzīgāku tieši šai sabiedrības daļai.

Jaunieši tika sadalīti 7 grupās, kur pārrunāja tādas tēmas kā nodarbinātība, uzņēmējdarbība, dalība, labklājība un citas. Savās prezentācijās viņi norādīja katras nozares priekšrocības un trūkums Rēzeknē. Savukārt diskusijās mēģināja izstrādāt to risinājums. Kā atzīst diskusiju pasākuma dalībnieki – šī ir iespēja veicināt pilsētas attīstību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl