Komentāri

Daugavpils Universitāte ir pirmā augstākās izglītības iestāde Latvijā, kurā atklāta Konfūcija klase, tās izveidošana vēl vairāk sekmēs ķīniešu valodas un kultūras apguvi Daugavpilī un veicinās dažādas sadarbības iespējas starp Daugavpils Universitāti un Ķīnas augstskolām.

Ķīniešu valodas nodarbības notiek trīs reizes nedēļā, no kurām divās tiek apgūta valoda un trešajā studenti tiek iepazīstināti ar Ķīnu un tās kultūru. Valodu Universitātē šobrīd māca jau divas skolotājas, no kurām viena no Ķīnas ieradusies kā brīvprātīgā, savukārt otra pēc profesijas ir skolotāja. Viņa Daugavpilī ieradusies vien pagājušajā nedēļā, pirmie iespaidi par pilsētu un cilvēkiem viņu patīkami pārsteidz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl