Komentāri

Daugavpils Lielo Stropu ezeru šobrīd klāj ledus kārta, lai gan no malām tas ir izkusis un dienu no dienas pieturas plus grādu temperatūra, ir drosmīgi makšķernieki, kuri nebaidās kāpt uz ledus. Veiksmīgs loms, azarts un atpūta – tie ir iemesli, kādēļ cilvēki var stundu no stundas sēdēt un gaidīt, kad zivs pieķersies. Tomēr, lai makšķerniekiem būtu ko ķert, zivju resursi ir jāatjauno. To plānots darīt arī Daugavpils Lielajā Stropu ezerā.

Daugavpils pilsētas dome nolēmusi sakārtot pilsētas ūdenstilpņu apsaimniekošanu. Pilsētas domes sēdēs ir pieņemti vairāki lēmumu par atbalstu zivju resursu saglabāšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl