Komentāri

Rudens izlaidumā profesionālās izglītības kompetences centru Daugavpils Būvniecības tehnikums absolvēja 109 jaunie speciālisti: kādam tas bija pirmais solis pretī savai pirmajai darbavietai, bet citiem: iespēja papildus jau iepriekš iegūtajai izglītībai, apgūt jaunas prasmes un iemaņas. Ikviens absolvents veido nozīmīgu ieguldījumu Daugavpils Būvniecības tehnikuma attīstībā, tāpēc katrs izlaidums skolai ir lieli svētki, akcentē tā pedagogi un vadība.

Latgales reģiona darba tirgu tagad ir papildinājuši speciālisti, kas ieguvuši kvalifikāciju tādās profesijās kā interjera noformētājs, autoelektriķis, ceļu būvtehniķis un apdares darbu tehniķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl