Komentāri

Atceroties aizvadītās vasaras 11. Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus ir noslēdzies  mūzikas un mākslas festivāls ”ReStArt”, kur visu Daugavpils skolu dziedošie kolektīvi kopīgi vienojās skanīgākajās dziesmu svētku dziesmās un dzeju rindās. Kā secina mūzikas pedagogi dziedātāju kopā sanākšana un sadziedāšanās stiprina arī patriotismu, kā arī šis koncerts bija pierādījums tam, cik bagātīgi ir Daugavpils skolu mūzikas kolektīvi.

Svētku kulminācijā ar ziediem un vēlējumiem jaunieši un skolotāji sveica skolēnu dziesmu svētku virsdiriģentu Jāni Sprancmani un pieredzes bagāti kordiriģenti Terēzu Broku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl