Dagdā atver Klientu apkalpošanas centru

Komentāri

Dagdas novadā ar svinīgu lentes griešanu atklāts un savas durvis vaļā vēris Valsts un pašvaldību vienotais Klientu apkalpošanas centrs. Centrs atrodas Dagdas novada pašvaldības ēkā, ir aprīkots ar mūsdienīgām tehnoloģijām, un tā galvenais mērķis ir vienuviet sniegt vietējiem iedzīvotājiem gan valsts, gan pašvaldības iestāžu pakalpojumus.

Datortehnika būs pieejama ikvienam centra apmeklētājam: arī cilvēki ar kustību traucējumiem atbilstoši savām iespējām varēs regulēt datorgalda augstumu, kā arī veiksmīgi nokļūt centrā, izmantojot speciālās uzbrauktuves. Lai nepieciešamās formalitātes vairs nav jākārto ārpus novada teritorijas, te varēs saņemt atbildes uz jautājumiem un rakstīt iesniegumus Lauku atbalsta dienestam, Pilsonības un migrāciju lietu pārvaldei, kā arī citām ar sociālo apdrošināšanu, darbu un ieņēmumiem saistītām iestādēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl