Cūku mēri Latvijā brauc apzināt EK komisārs mēra jautājumos

Komentāri

Cūku mēris Latvijā vēršas plašumā, un atbildīgie dienesti nevar apliecināt, ka to valstī būs iespējams izskaust ātri. Lai iepazītos ar situāciju Āfrikas cūku mēra skartajā zonā, šodien Latvijā ieradīsies Eiropas Komisijas inspektors mēra jautājumos Klauss Depners.

Depners vēlas iepazīties ar Pārtikas un veterinārā dienesta veiktajiem pasākumiem slimības apkarošanā, kā arī veiks analīzi un sniegs rekomendācijas tālākajiem slimības apkarošanas pasākumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plānots, ka Depners kopā ar vēl vairākiem Eiropas Komisijas ekspertiem, kā arī Latvijas dienesta speciālistiem dosies uz Krāslavu, Dagdu un Valku. Iepriekš Depners Latvijā bija ieradies drīz pēc slimības uzliesmojuma jūlija sākumā, kad trīs dienas inspicēja situāciju vienā Latgales novadā.

Toreiz viņš norādīja, ka mēra apkarošanu mūsu dienesti veic labi, tomēr lielākā problēma tālāko draudu novēršanā var izrādīties nevis mežacūkas, bet gan cilvēku neinformētība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl