Komentāri

Atkritumu apsaimniekošanas likums nosaka, ka visur, kur ir atkritumu radītāji, jābūt atkritumu konteineram un noslēgtam līgumam par tā izvešanu. Diemžēl ne visi kārtīgi pilsoņi to dara, biežāk atkritumi tiek izmesti mežos un ceļmalā. Jelgavas novada pašvaldības policija rūpīgi apseko vietas Vilces, Līvbērzes, Valgundes mežos un arī Ķemeru Nacionālajā parkā, kur visbiežāk tiek konstatēta vides piesārņošana.

Diemžēl visus pārkāpējus pieķert nav iespējams, atzīst Jelgavas novada pašvaldības policijas priekšnieks Haralds Dauginovičs. Bet ir gadījumi, kad, pašvaldības policijai apskatot piesārņoto vietu, tiek atrasti pierādījumi, kas palīdz identificēt vainīgo un saukt pie atbildības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl