Cēsīs aizdegas Maxima veikala jumts

Komentāri
Cēsīs aizdegas Maxima veikala jumts
Foto: LETA

Cēsīs aizdegusies veikala Maxima X jumta konstrukcija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki joprojām strādā notikuma vietā, cietušo nav, apstiprināja SIA Maxima Latvija komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Šodien īsi pirms plkst. 12.00, veicot gaisa kondicioniera izvietošanas darbus Maxima X veikalā Cēsīs, Gaujas ielā, aizdedzies jumta siltumizolācijas materiāls. Apsardzes darbinieki, jau konstatējot deguma smaku, nekavējoties izsaukuši VUGD un evakuējuši veikala klientus un darbiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neilgi pēc ierašanās VUGD darbinieki liesmas lokalizējuši. Patlaban VUGD darbinieki turpina strādāt notikuma vietā, veicot papildu drošības pārbaudes un noskaidrojot notikušā apstākļus.

Starpgadījumā neviens nav cietis.

Maxima Latvija jau ir pieprasījusi paskaidrojumus par notikušo no uzņēmuma, kas veica gaisa kondicioniera izvietošanu.

Kā ziņots, Maxima Latvija apgrozījums pērn sasniedzis 673,47 miljonus eiro, kas ir par 5,1% vairāk nekā 2012. gadā, kad apgrozījums bija 640,81 miljons eiro. Tikmēr par 13% sarukusi uzņēmuma peļņa – no 20,4 miljoniem eiro 2012. gadā līdz 17,74 miljoniem eiro 2013. gadā.

Maxima Latvija dibināta 2000. gada 29. novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. Maxima Latvija mātesuzņēmums ir Lietuvā reģistrētais Vilniaus Prekyba UAB, kura mātesuzņēmums ir Nīderlandē reģistrētais Lincoln Land Erste B.V..

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl