Biedrībai RADAM pirmais jubilejas gads

Komentāri

Par biedrību “RaDam” plašāk iecavnieki uzzināja līdz ar krāšņo ZIBakciju Oliņ, boliņ krāsainai Iecavai kociņu rotāšanu ar krāsainām olām. Tajā piedalījās novada skolēni un bērnudārzu audzēkņi ar pašdarinātiem dekoriem, arī ģimenes ar bērniem, un par izveidoto instalāciju mēneša garumā priecājās ikviens garāmgājējs.

Biedrība pierādīja, ka ne jau biedrības dibināšanas laikam ir izšķirošā nozīme, bet gan svarīga ir ideja, tās oriģinalitāte. Gada garumā Iecavā tika rīkotas līdz šim nebijušas ar mākslu un aktīvo atpūtu saistītas aktivitātes dažāda vecuma iedzīvotājiem. Biedrības dibinātājas uzsver, ka nosaukumā ietverta galvenā darbības ideja, kas ir palīdzēt radīt, uzdrošināties radīt, lai ir tā krāsainība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl