Komentāri

Ienākot Bēnes mūzikas un mākslas skolā, var redzēt košas fotogrāfijas un zīmējumus, kā arī dzirdēt skanīgas melodijas, un tieši bērni paši ir radošo gleznu autori, kā arī visdažādāko skaņdarbu izpildītāji. Skolā vizuāli plastisko mākslu, klavieru, akordeona un pūšamo instrumentu spēli apgūst 110 audzēkņu no visa Auces novada.

Bēnes mūzikas un mākslas skolas skolēni, pateicoties 10 skolas pedagogu atbalstam, kā arī pašu uzņēmībai, guvuši panākumus gan valsts, gan starptautiska mēroga zīmēšanas un instrumentu spēles konkursos. Piemēram, Līga Holodņikova, kas apgūst ”Datordizaina” programmu, ar instalāciju ”Īsta mīlestība” Tallinā piedalījās Starptautiskā jauniešu laikmetīgās mākslas triennālē ”Eksperimenta”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl