Balvos kļūst populārs Lauku labumu tirdziņš

Komentāri

Ideja Balvos pulcēt Latvijas amatniekus, mājražotājus un zemniekus radusies pirms aptuveni trim gadiem un šobrīd vairs nav šaubu, ka tā bijusi veiksmīga. Oktobra Lauku labumu tirdziņš Balvos pulcēja vairāk nekā 60 dalībnieku no visas Latvijas.

Spītējot aukstajam laikam, rosības tirgus laukumā pie Balvu kultūras nama netrūka, pie dažiem pārdevējiem pat veidojās pagaras rindas. Gana daudzveidīgs bija arī šeit pieejamās produkcijas klāsts – gaļas, zivju, piena produkti, zāļu tējas, mājaš darināts alus un vīns, kā arī rudens ogas, augļi un dārzeņi un dažādi amatnieku darinājumi. Tirgotāji sildīja ar dzīvesprieku, optimismu un neviltoto lepnumu par savu preci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl