Komentāri

Vairāk nekā 100 uzņēmēju, amatnieku, mājražotāju un zemnieku no Balvu, Viļakas, Rugāju un Baltinavas novada pulcējās Balvos, lai piedalītos pirmajā Ziemeļlatgales uzņēmēju dienā.

Pasākumu ieskandināja pašdarbības kolektīvu svētku koncerts un Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas modes skate, kā arī novadu vadības un pasākuma viesu svinīgās uzrunas. Pasākuma organizatori atzīst, ka mūsdienās uzņēmējiem ir ļoti svarīgi veidot ciešu sadarbību arī ar kaimiņu novadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl