Auces novadā sveic labākos novada iedzīvotājus

Komentāri

Auces novadā šogad ar naudas balvām un goda diplomu tika sveikti seši novada labākie, aktīvākie un nozīmīgu darbu novada attīstībā ieguldījušie cilvēki. Ar klusuma brīdi pieminot ne visai priecīgos notikumus pasaulē, šogad iesākās Auces novada labāko iedzīvotāju godināšanas pasākums. Arī Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis, savā runā atgādināja par pasaules notikumiem un akcentēja, cik svarīgi tieši šādos brīžos ir būt kopā un atbalstīt viņam otru, atgādinot arī Alberta Kvieša vārdus, ka Latvijai būs tik ilgs mūžs, kamēr vien uz zemes spīdēs saule.

Neskatoties uz visu notiekošos, Auces novads sešiem sava novada goda pilsoņiem bija sarūpējis gan goda rakstus, gan arī naudas prēmijas. Paši goda rakstu saņēmēji gan bija nedaudz pārsteigti, ka ir izvirzīti šādam apbalvojumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl