Komentāri

Skangaļu muiža Latvijas vēstures laikā ir bijusi vairāku nozīmīgu notikumu epicentrā. Pagājušā gadsimta divdesmitajos gados tur notika viena no nozīmīgākajām Cēsu kauju sadursmēm, Skangaļu kauja. Pirms Otrā pasaules kara, kad muižā tika ierīkota padomju armijas bāze ar lidlauku un bumbu noliktavām, Skangaļu muiža nonāca Ulafa Palmes īpašumā, kurš bija viens no Zviedrijas nozīmīgākajiem premjerministriem.

Pateicoties Katerīnai un Klāsam, Skangaļu muižā vienu armiju nomainīja cita, un šoreiz tā bija Pestīšanas armija, kura tajā laikā meklēja kādu vietu Latvijā, kur varētu sniegt palīdzību un atbalstu Latvijas bērniem. Skangaļu muižas atjaunošanas projekta aizbildne bija Zviedrijas princese Liliāna, kas 1997. gada 25. oktobrī iesvētīja jaunuzbūvēto skolu un bērnu centra ēku. Bērni, kuriem dzīvē nav tik ļoti paveicies, Skangaļu muižas bērnu centru apdzīvo arī šodien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl