Atjaunota Lielā iela Piltenē

Komentāri

Vēl tikai pirms gada Piltenes iedzīvotāji bažījās gan par apgrūtināto pārvietošanos, gan nepievilcīgo ainu Lielās ielas garumā. Ar Eiropas Reģionālā fonda līdzekļu atbalstu pabeigti pilsētas Lielās ielas rekonstrukcijas darbi. Jau vēsturiski tā bijusi galvenā iela pilsētā, kas vedusi līdz kādreizējai Piltenes pilij.

Pārvietojoties pa jauno segumu, komfortu izjūt gan kājāmgājēji, gan tie, kas pārvietojas ar pavasarī iecienītiem transportlīdzekļiem – velosipēdiem, skrituļdēļiem un skrituļslidām. Pilsētas attīstība priecē arī viesus no tuvākiem un tālākiem kaimiņu pagastiem – padarītais tiek uzlūkots ar baltu skaudību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl