Apturēts mēģinājums no karantīnas zonas izvest cūkgaļu

Komentāri
Apturēts mēģinājums no karantīnas zonas izvest cūkgaļu
Foto avots: Flickr

Aizvadītajā diennaktī Dagdas novadā, Bojāros, policijas darbinieki pieķēruši divus vīriešus, kuri mēģināja izvest cūkgaļu no Āfrikas cūku mēra karantīnas zonas.

Abi pārkāpēji tika aizturēti gandrīz vienlaicīgi, ap plkst.22 vakarā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbaudē 22 gadus veca vīrieša automašīnā “Audi” tika atrasts viens kilograms cūkgaļas, bet 32 gadus veca vīrieša tādas pašas markas automašīnā – astoņi kilogrami cūkgaļas. Par minēto pārkāpumu viņiem draud naudassods no septiņiem līdz 350 eiro.

Atrastā gaļa nodota utilizācijai, informācija par notikušo tālākai pārbaudei nodota Pārtikas un veterinārā dienesta Dienvidlatgales pārvaldei.

Saistībā ar izsludināto cūku mēra karantīnu Krāslavas un Dagdas novadā ir aizliegts izvest, pārdot cūkas un cūkgaļas izstrādājumus. Valsts policijas darbinieki turpina personu un transportlīdzekļu pārbaudi karantīnas noteiktajā zonā.

Šīs nedēļas sākumā apstiprināti jauni Āfrikas cūku mēra gadījumi meža cūkai Valkas novadā un mājas cūkām Dagdas novadā. Līdz ar to visā pierobežas zonā ar Igauniju un Krieviju tiks izsludināta ārkārtas situācija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl