Komentāri

Līvānu novada kultūras centrā uz kopīgu sadziedāšanu un sadejošanu pulcējās septiņi senioru ansambļi. Latgalē šis ir pirmais senioru ansambļu festivāls. Tā organizatori ir Līvānu novada pensionāru biedrība. Priekšnesumus festivālam bija sagatavojuši ne tikai kolektīvi no visas Latgales, tālāko ceļu mērojušie ciemiņi ieradās no Ādažiem.

Repertuāru katrs no ansambļiem drīkstēja izvēlēties pēc sirds patikas. Priekšnesumi bija pārdomāti un pozitīvas enerģijas pilni – seniori parūpējās par tērpiem un aranžējumu, radoši apspēlēja dziesmu vārdus, no sirds dziedāja paši un aicināja to darīt arī skatītājus. Dalībnieki atzīst, – šis festivāls viņiem ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku un satikt draugus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl