Komentāri

Pļaviņās norisinājās novada sporta svētki, kuri pulcēja kuplu skaitu bērnu un jauniešu, un deva viņiem iespēju pārbaudīt sevi tādos sporta veidos kā volejbols, šautriņu mešana, šaušanā ar pneimatisko šauteni, braukšanā ar riteni, kā arī dažādās ģimenes aktivitātēs.

Sporta svētkos bija dažādas grupas, kurās visu vecumu bērni un jaunieši varēja izmēģināt savas spējas dažādos sporta veidos. Iespēja pārbaudīt savu veiklību bumbiņas mešanā, skriešanā un lakatiņu karināšanā varēja pat bērni no 3 gadu vecuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielāki bērni varēja veidot komandas vai startēt individuāli un piedalīties volejbola spēlēs, lodes grūšanā un citos sporta veidos.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl