Aglonas novadā attīstās ūdenssaimniecība

Komentāri

Aglonas novadā nupat noslēgušies vērienīgi ūdenssaimniecības rekonstrukcijas un atjaunošanas darbi. Divu gadu laikā, īstenojot projektu Ūdenssaimniecības attīstība Aglonas novada Aglonas ciemā Aglonas centrālajā – Somersetas ielā, tika ierīkots ūdensvads un kanalizācija.

Projekta gaitā notika arī Aglonas notekūdeņu attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija, tika izveidoti moderni attīrīšanas dīķi un nomainīti attīrīšanas mezgli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no galvenajiem projekta mērķiem ir palielināt to cilvēku skaitu, kam ir pieejami ūdensvada un kanalizācijas pakalpojumi. Tagad Aglonas ciemā iespēja pieslēgties centralizētajam kanalizācijas tīklam dota vēl 40 iedzīvotājiem. Ļoti svarīgi ir arī samazināt piesārņojumu un taupīgi izmantot dabas resursus. Jau šobrīd notekūdeņu attīrīšanas iekārtu rekonstrukcijas rezultātā Cirīša ezerā piesārņojuma slodze ir par 6,8% mazāka nekā iepriekš.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl