Āfrikas cūku mēris vēl aizvien plosās Vidzemē un Latgalē

Komentāri

Āfrikas cūku mēra sērga Latvijā nav galā, un ik dienas Latvijā tiek konstatētas šīs slimības dēļ mirušas mežacūkas, raidījumā 900 sekundes atzina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) vadītājs Māris Balodis.

Slimība vēl aizvien cirkulē trīs Latvijas reģionos – Latgalē, kā arī Vidzemē Madonas un Valkas pusē. Pēdējā laikā Āfrikas cūku mēra izplatība Vidzemē apsteigusi Latgali, kur infekcijas dēļ mirušo mežacūku skaits samazinājies. Šādas izmaiņas saistītas ar mežacūku apdzīvotības blīvumu – Latgalē gan drošības pasākumu, gan medniecības dēļ mežacūku skaits ir mazāks nekā Vidzemē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat ar Āfrikas cūku mēra gadījumi ik dienu tiek konstatēti arī Igaunijā, Lietuvā, Polijā un Krievijā, atzina M. Balodis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl