Komentāri
17 ārvalstnieki nelikumīgi mēģinājuši šķērsot Latvijas austrumu robežu
Latvijas - Krievijas valsts robeža. (Foto: LETA)

Piektdien robežsargi saistībā ar liela personu skaita nelikumīgu pārvietošanos uz ceļa Šķaune–Zilupe aizturējuši kopumā 17 personas.

Kā informēja Valsts robežsardzes preses pārstāve Kristīne Pētersone, trīs no aizturētajiem ir Kirgizstānas pilsoņi, kuri pārvadājuši 14 Vjetnamas pilsoņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbaudot informāciju, Ludzas pārvaldes robežsargi 10. oktobra rītā Pasienes pagastā apturēja divas automašīnas, ar kurām pārvietojās trīs iepriekš likumīgi Latvijā ieceļojuši Kirgizstānas pilsoņi. Vienā no automašīnām robežsargi atrada 14 Vjetnamas pilsoņus, kuri valsts robežu bija šķērsojuši nelikumīgi.

Par liela personu skaita nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai sākts kriminālprocess, savukārt likumpārkāpējiem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl