Nosauktas labākās lidostas pasaulē! Igaunijas lidosta iekļuvusi TOP10

Komentāri
Nosauktas labākās lidostas pasaulē! Igaunijas lidosta iekļuvusi TOP10

Ikgadējā aptaujā ir nosauktas labākās lidostas gan pasaulē, gan Eiropā. Populārais portāls sleepinginairports.net veica aptauju, uzzinot cilvēku labākās un sliktākās lidostas. Kā galvenie kritēriji tiek vērtēti: apkalpošana, komforts, ēšanas opcijas, drošība, tīrība. 

1. Singapūras “Changi” starptautiskā  lidosta (SIN)

Nav nekāds pārsteigums, ka Singapūras lidosta ir atzīta par labāko jau vairāk nekā 20 gadus. Wi-fi, pilsētas tūre, kino, milzīgs dārzs – tas viss bez maksas Singapūras lidostā. Pieejams arī baseins, spa par atsevišķu samaksu. Izmantojot visas šīs iespējas, Jums vairs neliktos, ka esiet lidostā, bet gan kādā izklaižu un atpūtas kompleksā.

2. Seulas “Incheon” starptautiskā  lidosta (ICN)

Arī Seulas lidostā ir sajūta, kā atpūtas kompleksā ar kino, dārzu kompleksiem, slidotavu. Pat dušas, kuras lidostā ir bez maksas Jūs padarīs možu pirms rīta lidojuma.

3. Tokijas “Haneda” starptautiskā lidosta (HND)

Absolūti tīra un ļoti kopta lidosta. Šī Japānas lidosta nenodrošina tik daudz izklaižu, kā Seulas un Singapūras lidostās, bet klientus apmierina tās miers, harmonija un skaistums.

4. Taipejas “Taoyuan” starptautiskā  lidosta (TPE)

Aptauja rāda, ka šī ir iespējams pati kreatīvākā lidosta pasaulē, kas izceļas ar savu radošumu un daudzveidīgumu.

5. Minhenes starptautiskā  lidosta (MUC)

Šī Vācijas lidosta ir atzīta par labāko Eiropā un ne velti. Tās iekšējā infrastruktūra ļauj pārvietoties no vienas izejas uz citu ļoti ātri. Lidostā ir arī kazino, minigolfs, kino, kā arī bezmaksas rīta kafija.

6. Osakas starptautiskā lidosta (KIX)

7. Vankūveras starptautiskā  lidosta (YVR)

8. Helsinku starptautiskā lidosta (HEL)

9. Tallinas starptautiskā  lidosta (TLL)

Kaimiņu lidosta tiek slavēta ar savu komfortu un mājīgo atmosfēru. Ir gan pieejama bibliotēka, guļvietas, ātrs internets, kā arī ik pa laikam notiek bezmaksas koncerti.

10. Cīrihes “Kloten” starptautiskā  lidosta (ZRH)

Rīgas lidosta ir ierindota 32. vietā Eiropā. Pasaules reitingā lidosta nav iekļuvusi. Viļņas lidosta cilvēku vērtējumā ierindota 37. vietā Eiropā.
Pasaules labāko lidostu topu variet aplūkot šeit, savukārt Eiropas labākās lidostas uzziniet šeit.

Lasi vēl