Mīkstināti ierobežojumi izglītībā: 12. klašu skolēniem ļauts klātienē gatavoties eksāmeniem

Pievienot komentāru

Mīkstināti arī ierobežojumi izglītībā. No trešdienas 12. klašu skolēniem ļauts mācīties klātienē, lai gatavotos centralizētajiem eksāmeniem.

Covid “drošajās” pašvaldības vidusskolas beidzēji tagad skolu var apmeklēt katru dienu. Bet vietvarās ar augstākiem saslimstības rādītājiem stundas 12. klasēm klātienē var notikt divas reizes nedēļā. Vidusskolēni šīs izmaiņas vērtē pozitīvi un cer, ka līdz eksāmeniem paspēs likvidēt tos robus, kas viņu zināšanās radušies attālināto mācību laikā.

“Pats eksāmens jau uzdzen stresu. Un vēl ir tas, ka tagad tās mācības visu laiku bija attālināti, nevarēja 100% sagatavoties tam. Caur datoru ir citādāk mācīties nekā, kad tu redzi cilvēku, tu visu dzīvē dari. Tas vairāk noveļ no pleciem visu nost,” stāsta Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas 12. klases skolniece Arta Megija Taube.

Covid “drošajās” pašvaldībās no trešdienas klātienes mācības atsākt ļauts arī 1.-6. klašu skolēniem. Tikmēr 7.-11. klases mācās daļēji attālināti, skolu apmeklējot rotācijas kārībā.