Liepājas pusē jau nedēļu tiek meklēts no mini zoodārza izbēgušais ķengurs Sidnejs

0 Komentāru
Liepājas pusē jau nedēļu tiek meklēts no mini zoodārza izbēgušais ķengurs Sidnejs
ATOMI BRĪVDIENU MĀJA/FACEBOOK

Liepājas apkārtnē jau nedēļu tiek meklēts no mini zoodārza “Atomi” izbēgušu valabija ķenguru Sidneju, pastāstīja “Atomi” pārstāve Svetlana Paškovska.

Viņa teica, ka trīs pēdējās dienas viņi nav saņēmuši nekādas ziņas par Sidneja atrašanās vietu. Valabijs ir pazudis kopš 2. jūlija vakara, kad darbinieki pamanījuši, ka ir atvērti valabiju voljera vārtiņi. “Sidnejs tajā dzīvoja kopā ar mammu Austrāliju, kuru darbinieki atraduši savā teritorijā, bet Sidnejs bija devies projām. Iespējams, ka kāds no apmeklētājiem vārtiņus bija atvēris tīšuprāt,” pieļāva Paškovska.

Sidnejs ir redzēts Liepājā parkā pie jūras, pludmalē, taču viņu notvert nav izdevies. Zoodārza pārstāve ir pateicīga visiem brīvprātīgajiem, kuri līdz šim palīdzējuši nesavtīgi meklēt izbēgušo dzīvnieku līdz pat naktij, jo valabijs aktīvāks ir tieši vēlos vakaros un naktīs.

Paškovska pieļauj, ka Sidnejs varētu būt devies jebkur, arī mežā. Patlaban apstākļi valabija izdzīvošanai esot labvēlīgi, jo dabā ir pietiekami daudz pārtikas, taču lielākas raizes rada suņi un automašīnas, kas dzīvnieku var apdraudēt. Viņa Sidneju raksturoja kā miermīlīgu, ziņkārīgu un ļoti ātru dzīvnieku, kas arī apgrūtina viņa notveršanu.

Ja kāds ķenguru kaut kur pamana, saimnieki aicina zvanīt policijai pa tālruni 110 vai arī pa tālruni 25 560 040.

0 Komentāru