Līdzatkarība ir nopietna problēma: tiks nodrošinātas atbalsta iespējas atkarīgo personu ģimenes locekļiem

3 komentāri

Līdzatkarība ir tikpat nopietna problēma kā atkarība, tā norāda speciālisti, veidojot dažādas atbalsta iespējas atkarīgo personu ģimenes locekļiem.

Rīgas domes Labklājības departaments aicina atkarīgo personu ģimenes locekļus šā gada jūlijā piedalīties bezmaksas psiholoģiskā atbalsta nometnē projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros. Iespējams pieteikties uz nometnēm, kas norisināsies 9.-11. jūlijā vai 23.-25. jūlijā.

Nometnes dalībniekus gaida intensīvas nodarbības trīs dienu garumā, kuru ietvaros dalībnieki saņems profesionālu psiholoģisko atbalstu, varēs padziļināt savu izpratni par atkarību un līdzatkarību, vairot spējas apzināties savas jūtas, sasniegt mērķus un atjaunot personības resursus.

Ar līdzatkarīgajiem strādās pieredzējuši speciālisti – Iveta Krūmiņa, sertificēta klīniskā un veselības psiholoģe un Benita Griškeviča, LPB sertificēta psihoterapijas speciāliste, sertificēta klīniskā un veselības psiholoģe. Dienas laikā dalībniekiem būs iespēja arī fiziski izkustēties un izmēģināt savus spēkus radošajās darbnīcās.

Nometne notiks Talsu novada viesu mājā “Rezidence Kurzeme”, kur dabā, tālu no pilsētas kņadas, būs iespēja ieklausīties sevī, tikt uzklausītam un atspirgt. Visiem nometnes dalībniekiem tiek nodrošināta bezmaksas izmitināšana, uzturs, kā arī transports no Rīgas līdz viesu mājai un atpakaļ.

Par nometnes dalībnieku var kļūt ikviens pilngadīgs Latvijas iedzīvotājs, kurš cieš no līdzatkarības. Dalībai nometnē nepieciešams sertifikāts par pabeigtu pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimotu Covid-19 vīrusu pēdējo sešu mēnešu laikā.

3 komentāri