ZZS rīt varētu nosaukt savus pārstāvjus sarunām par koalīcijas veidošanu

0 Komentāru
ZZS rīt varētu nosaukt savus pārstāvjus sarunām par koalīcijas veidošanu
FOTO: LETA

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pirmdien valdes sēdē varētu nosaukt savus pārstāvjus sarunām par koalīcijas veidošanu, atzina ZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

ZZS valde rīt plkst.13 apspriedīs 12.Saeimas vēlēšanu rezultātus, kā arī tiks runāts par partijas darba prioritātēm parlamenta nākamajā sasaukumā. Tāpat arī par iespējamām personālijām tiks spriests rīt, taču, tā kā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, labklājības ministrs Uldis Augulis un aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem ir ievēlēti Saeimā, viņiem ir visas iespējas strādāt kā deputātiem un varbūt arī turpināt darbu kā ministriem. Frakcijas priekšsēdētājs neizslēdza iespēju, ka mainās kāda pašreizējā ministra pārraudzītā nozare.

Attiecībā uz sarunām par koalīcijas veidošanu ZZS gaidīs “Vienotības” iniciatīvu, jo tā ir partija, kas no centriski labējiem spēkiem ieguvusi vislielāko atbalstu, par pāris procentiem apsteidzot ZZS, norādīja Brigmanis.

Kā ziņots, pēc aptuveni 98% balsu saskaitīšanas atbilstoši provizoriskajiem vēlēšanu rezultātiem “Saskaņa” jaunajā parlamenta sasaukumā ieguvusi 25 deputātu vietas, “Vienotība” – 23, Zaļo un zemnieku savienība – 21, nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – 17, bet “No sirds Latvijai” un Latvijas Reģionu apvienību Saeimā pārstāvēs pa septiņiem deputātiem.

0 Komentāru