ZZS: Iekšlietu ministram vajadzētu atkāpties, jo daudzi nav informēti par savu EP vēlēšanu iecirkni

Iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam (KPV LV) vajadzētu atkāpties no amata, jo daudzi balsstiesīgie nav saņēmuši vēstuli ar informāciju, kurā Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu iecirknī ir jābalso, šādu nostāju pauda Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Armands Krauze.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Biruta Lejniece
 • Pārdozēts gadījums!

  Pārdozēts gadījums!

  Es nesaprotu priekš kam, Krauzes kungs, jātērē resursi un vispār jāsūta tie paziņojumi! Priekš kam jātracina sabiedrība ! Jau kuro laiku runā par tām Eiropas vēlēšanām, gan televizoros, īpaši pēdējā laikā, gan visos citos iespējamos sakaru līdzekļos! Vēlētāji,kas piedalās vēlēšanās , zin savus vēlēšanu iecirkņus kur iet vēlēt, un kandidātu nav tik daudz ,ka galva grieztos! Ko tad vajadzēja iesākt Saeimas vēlēšanās, kad bija simtiem kandidātu !!Kas gribēs iet vēlēt tie zina par ko balsot un kur balsot, bet īstenībā ,es domāju, uztraukums ir par to, ka ļoti daudzi varētu nepiedalīties vēlēšanās, bet tur ar paziņojumiem nekas nebūs līdzēts! Tāpēc,ka cilvēki vairs nekam netic un piegriezusies tā bezjēdzīgā balsošana !!! Pārāk apšaubāms un agresīvs Krauzes valdīšanas sākums! Arī kaut kā velk smaidu !!!
 • To Same
 • Biruta Reinolde
 • ffasfz

  ffasfz

  Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!z
 • Janija

  Janija

  Tie, kas dosies vēlēt- pilnīgi noteikti jau zina savu vēlēšanu iecirkni. Man šādu vēstuli ar atgādinājumu varēja arī nesūtīt, bet tomēr atsūtīja un laika līdz vēlēšanām arī vēl pietiekami :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!