ZZS atbalsta Koļegovu VID vadītājas amatā; Vienotība un Nacionālā apvienība – domā

Pievienot komentāru
ZZS atbalsta Koļegovu VID vadītājas amatā; Vienotība un Nacionālā apvienība –  domā
FOTO: LETA

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, kura šobrīd pilda arī premjerministra amata pienākumus, šodien tiksies ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja amata vienīgo kandidāti, Valsts vides dienesta direktori Ingu Koļegovu.

Interesanti ir tas, ka līdz šim politiķu izteicieni liecināja par atbalstu kandidātei, taču tagad situācija mainījusies.
Dana Reizniece-Ozola LNT ziņām neizslēdza iespēju, ka līdz brīdim, kad no atvaļinājuma atgriezīsies premjerministrs, VID vadītāja amatam tomēr varētu tikt uzrunāti vēl arī citi kandidāti.

Kāpēc situācija mainījusies, netiek atklāts. Atgādināsim, ka premjerministrs Māris Kučinskis pagājušajā nedēļā 900 sekundēs pauda pārliecību, ka VID vadītāja jautājums tiks atrisināts šonedēļ un ka šis jautājums ir finanšu ministres kompetencē, taču tagad Kučinskis tiek gaidīts atgriežamies no atvaļinājuma.

Premjera partija – Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) – atbalsta Koļegovu šajā amatā, taču citas koalīcijas partijas vēl šaubās.

Vienotībai nav skaidrs jautājums par nākamā vadītāja atalgojuma palielinājumu. Nacionālā apvienība vēlas saprast kandidātes redzējumu par Valsts ieņēmumu dienesta reformām un attīstību.