Komentāri
“Zvani, nevis fotografē!”; glābēji informē un demonstrē, kas jādara pēc ceļu satiksmes negadījuma
Foto: Jānis Zvērs

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija (VP) un Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) šodien, 8. novembrī, demonstrēja, kā pareizi rīkoties pēc ceļu satiksmes negadījumiem.

Dienestu pārstāvji atgādināja, ka ugunsdzēsības aparāti automašīnās nav tikai formalitāte, ko nosaka Ceļu satiksmes noteikumi, bet gan nepieciešamība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji ikdienā dodas gan dzēst ugunsgrēkus, gan arī kopā ar policiju uz neskaitāmiem ceļu satiksmes negadījumiem, lai no avarējušām automašīnām atbrīvotu cietušus cilvēkus, dzēstu aizdegušās automašīnas un veiktu citus glābšanas darbus.

VUGD pārstāvji akcentēja, ka ikdienas pieredze rāda, ka cilvēki nereti nezina, kā pareizi rīkoties pēc šādiem negadījumiem.

Foto: Ekrānuzņēmums

Lai aktualizētu šo jautājumu nozīmību sabiedrībā, VUGD no šodienas līdz 17. novembrim īstenos informatīvo kampaņu “Iedzīvotāju izglītošana par rīcību pēc ceļu satiksmes negadījumiem”, kurā izveidoti trīs videoklipi un dažādi informatīvie materiāli.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl