Komentāri
Zolitūdes traģēdijas upuru piemiņai izveidotas īpašas aploksnes
FOTO: LETA

Šodien sākušies Zolitūdes traģēdijas upuru piemiņas pasākumi. Piedaloties traģiskajā nelaimē bojāgājušo cilvēku tuviniekiem un Valsts prezidentam Andrim Bērziņam, šodien notika katastrofas upuru piemiņai veltītas Latvijas Pasta aploksnes apzīmogošana.

Aploksne izstrādāta, izmantojot traģēdijā bojāgājušās Mākslas akadēmijas studentes Dainas Skadmanes veidota dizaina motīvus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prezidents pirmo aploksni nosūtīja uz Latvijas Mākslas akadēmiju, lai tur tā atgādinātu par traģēdijā bojāgājušo Dainu.

“Šai vēstulītei par pamatu tiek ņemts manas māsas Dainas Skadmanes pēdējais darbs, instalācija Vēja egle. Šis darbs sastāv no vairākām bumbiņām, un, kad vējš pūš, tās ļoti skaisti mirgo un izstaro miera gaismu. Šī aploksne tiek veltīta visiem 54 mīļo ģimeņu upuriem, kā arī simbolizē cerību par drošu valsti nākotnē,” norāda bojā gājušās Dainas Skadmanes māsa Rūta Skadmane.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl