Komentāri

Atskaites par paveikto Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā šodien uzklausīja traģēdijā cietušie un viņu pārstāvji. Viņus uz sarunu kopā ar tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem un vairāku valsts iestāžu amatpersonām šo pēcpusdien bija aicinājusi premjere Laimdota Straujuma. Zolitūdes traģēdija prasīja 54 dzīvības, bet tā arī izpostīja dzīvi tiem, kas izdzīvoja nelaimē. Veikala kasieris Mārtiņš Plāsis bija pēdējais, ko glābēji ēkas gruvešos atrada dzīvu.

Tagad viņš dzīvo ar sapni – rudenī uzsākt studijas.

Mārtiņš Plāsis ir jūrmalnieks. Veikalā Maxima Zolitūdē strādāja, ar cerību, ka vēlāk darbs būs Jūrmalā – tuvāk mājām.

Pusotru gadu pēc traģēdijas ik dienu no Kauguriem dodas uz Dzintariem, kur iziet rehabilitācijas kursu.

Ārsti saka, ka jāturpina, kamēr ir progress. Tas darbadienās. Brīvdienās reiterapija ar zirgiem, tas Mārtiņam patīk visvairāk. Bet prasa arī spēkus.

Tomēr jau šogad Mārtiņš dzīvē vēlas atgriezties ar lielāku jaudu. Tas ir sapnis, kura piepildīšanās būs atkarīga, no atveseļošanās tempa.

Traģēdijas vietā Zolitūdē Mārtiņš bija 21. novembrī. Kopā ar kolēģiem nolika svecītes. Citādi lietai un jaunumiem līdzi neseko, jo aizbēgt no tā tik un tā nevarēs.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl