2 komentāri

Pirmdien, 21. novembrī, aprit trīs gadi kopš Zolitūdes traģēdijas, kurā, sabrūkot veikalam Maxima, dzīvību zaudēja 54 cilvēki. Biedrības Zolitūde 21.11. vadītāja Regīna Ločmele-Luņova šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina, ka Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo tuviniekiem ir smagi, ka trīs gadi pagājuši, bet neviens nav notiesāts.

”Trīs gadi pagāja, bet neviens nesēž – rupji, bet tauta tā arī saka. Sēž tikai uz apsūdzēto sola, tie ir deviņi cilvēki, bet neviens savu vainu neatzīst,” atklāja Regīna Ločmele-Luņova.

Viņa arī piebilda, ka saprotams ir tas, ka prioritātes mainās, bet pauda cerību, ka cilvēku dzīvības paliek valdības prioritāte.

Diemžēl vairāki cietušo tuvinieki tā arī nav sagaidījuši tiesas spriedumu par notikušo traģēdiju un aizgājuši viņsaulē. Biedrības Zolitūde 21.11. vadītāja arī piebilda, ka ir sāpīgi bojāgājušo un cietušo tuviniekiem teikt, ka vēl nedaudz jāuzgaida.

Video

TOP komentāri

  • skumji
    0 0 0

    skumji

    Skumji, ka arī pēc trīs gadiem galīgais spriedums, visticamāk, spēkā tā arī nebūs stājies.
  • ak

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl