Komentāri

Zolitūdes iedzīvotāji jau tagad ”iet apkārt” traģēdijas vietai, kur, iegrūstot veikala ”Maxima” jumtam, gāja bojā 54 cilvēki. Satiktie iedzīvotāji uzskata, ka šeit jauns lielveikals nav jābūvē.

Imantas 15. līnijā 7 pēc SIA ”Nekustamā īpašuma projekti” tiek būvēta ”Biroju ēka ar tirdzniecības centru”. Kā liecina informācija, kas atrodama pie būvlaukuma, tirdzniecības centrā diezgan ievērojamu platību aizņems arī lielveikals ”Rimi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mikrorajona iedzīvotāja Svetlana:

Neko nevajadzēja šeit būvēt. [..] Jau tāpat ejam apkārt tai katastrofas vietai, jo ir smagi – tur gāja bojā vairāki kolēģi. Mums tā ir traģēdija.

Būvprojekta autors un autoruzraugs ir SIA ”DEPO projekts”, savukārt būvuzraudzību veic SIA ”Būvniecības konsultants”.

Pagājušā gada 21.novembrī Zolitūdē, sabrūkot lielveikalam ”Maxima”, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus ievainojumus. Iepriekš noskaidrots, ka bojāgājušo tuvinieki traģēdijas vietā vēlas redzēt parku vai bērnu laukumu. Viņi uzskata, ka ir jānojauc visi objekti traģēdijas vietā, ieskaitot 12 stāvu dzīvojamo ēku.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl